fbpx

PIVNÍ AKCE NA MÍRU PRO TEAMBUILDING ONLINE KONFERENCI SVATBU VÁNOČNÍ VEČÍREK OSLAVU PÁRTY PLES VEČÍREK ŠKOLENÍ VALNOU HROMADU CATERING ROZLUČKU DÁREK SURPRISE PARTY

Poptávka

Abychom přesně pochopili typ akce a o co běží, popiš nám trochu svojí událost - pro koho, kdy, kde a jak by sis ji představoval/a.

Vyladíme detaily

Dáme spolu dohromady detaily a Tvoje extra požadavky (styl, branding, výslužka…), aby byla akce naprosto dokonalá!

Návrh na míru

Vymyslíme akci na míru přesně podle Tvých požadavků, a do tří dnů ti pošleme prezentaci se třemi návrhy programu.

Budeme tam!

Vrhneme se po hlavě do příprav a zařizování, aby bylo všechno ve správný čas a na správném místě. Ruku na to! ❤️

Na osobním přístupu záleží! Děláme to prostě jinak…❤️

Jsme nezávislí!

Otázka, na kterou vždy dojde a tak ji zodpovíme rovnou.

Při výběru piv nejsme vázaní žádnými smlouvami o odběrech, ale volíme podle našich znalostí a zkušeností s výrobci.
Ze zahraničních piv odebíráme jen ty, které mají ideální kondici a nejsou poznamenaná dlouhým a nešetrným cestováním.

Naše piva vybíráme velmi pečlivě!

Jaká máme piva?

Klasická piva

Česká piva odebíráme výhradně čerstvá. Chápeme, že v Česku mají tradici spodně kvašená piva, ale baví nás rozšiřovat obzory i zatvrzelým klasikům.

Netradiční piva

Pivní svět toho nabízí mnohem víc než 12° ležák. Rádi překvapíme výběrem nějaké pivní kuriozity, ale stejně tak dokážeme stvořit i navazující ochutnávku z různých stylů piva.

Výjimečná piva

Piva, která v sobě mají příběh jako z románu. Taková, na kterých se správně podepsal zub času, nebo různé limitované verze. Držíme si znalost trhu a seženeme i pořádnou parádu.

Dáme ti na výběr!

Každý člověk je jedinečný a totéž platí i pro každou akci! Neradi škatulkujeme do tabulek jako stroj, a proto k zakázkám přistupujeme individuálně a s kreativním duchem. Na každou poptávku ti připravíme tři základní možnosti, které spolu dál upravíme podle tvých představ.

Teambuilding, svatba, firemní večírek, řízená degustace, oslava, párty hry, tour de pub … není problém! Umíme být seriózní, ale i ztřeštění a zábavní. Můžeme být ve středu pozornosti, ale taky stranou a starat se o akci spíš formou cateringu. Záleží na tobě!

LOW COST

od

249 Kč

na osobu

CHCU akci s kvalitním pivem a přidanou hodnotou. Jde mi hlavně o to, aby na mé akci bylo pivo a budu rád/a, když to bude pivo kvalitní a řemeslné. CHCU svou akci ozvláštnit a  udělat jedinečnou.

STANDARD

od

349 Kč

na osobu

CHCU zážitek, který mi umí CHCUpivo připravit! Nespokojím se jen tak s něčím, CHCU být o krok dál. Očekávám akci s plnou parádou, na kterou jen tak nezapomeneme. Chceme pivo prožít a objevovat.

EXCLUSIVE

od

449 Kč

na osobu

CHCU pivní nebe! Nespokojím se se standardem, CHCU víc! CHCU prožít pivo tak, jako nikdy v životě. Zasloužíme si luxus a akci chceme prožít ve stylu, který je nám vlastní. Chceme, aby nás CHCUpivo rozmazlilo!

Chceš poslat nabídku?

Časté dotazy

Ano a velmi rádi. V době pandemie a nařízení vlády vám ani jinak akci zprostředkovat neumíme. Online prostředí je pro nás něco nového, ale baví nás s ním pracovat a posouvat hranice. ❤️

Kontaktujte nás pro bližší informace a my vás vyzpovídáme, aby byla akce perfektní a přesně pro vás. Na rozhovor potřebujeme zhruba 10-20 minut a během něj se vás budeme ptát např. na tyto otázky:

  • Pro kolik lidí a máte nějakou představu o rozpočtu akce?
  • Jak velkou máte zkušenost s řemeslným pivem? Jste spíše začátečníci, nebo pokročilí?
  • Používáte vlastní komunikační kanál (Zoom, Teams …), nebo máme zařídit celou konferenci?
  • Jaké je téma akce a důvod pro její konání? Podle toho budeme ladit program na míru.
  • Chcete design lahví či plechovek na míru podle vaší značky? 

A na další detaily, které ovlivňují cenu a náročnost celé akce. Podle získaných informací vám do 3dnů připravíme návrh akce na míru v personalizované prezentaci. Pošleme vám dvě verze v různé ceně a rozsahu.  Zvládneme i technicky náročné akce.

To je velmi ošemetná otázka. V první řadě záleží na konkrétním typu akce (malá oslava vs. ples, valné hromady apod.). Rádi se ale pereme i se zdánlivě nesplnitelným termínem a máme rádi výzvy.

Pokud jde o akce s prestižnějším výběrem piv, pak je většinou nejkratší doba pro zařízení akce v rozmezí 7-10 dnů, podle aktuálních rozpisů dodání od pivovarů. V případě nouze to lze uspíšit, ale omezuje nám to možnost výběru. 

Za nás je ideální plánovat akce měsíc dopředu, nejpozději 14 dní – s klidným tempem a pohodou pro obě strany. Vše také záleží na našem kalendáři, ve kterém jsme fér: “Kdo dřív přijde, ten dřív mele”.

Ohromné, a to nás baví! Máme rádi drobné detaily a velmi rádi si s nimi hrajeme. Lahve s etiketou na míru? Podtácky? Výslužka, menu, oblečení, sklenice…není problém!

Krom úpravy degustace do konkrétních barev, log a stylů jsme schopni vytvořit i personalizované dárkové balíčky jako výslužku, nebo jako poděkování tvým obchodním partnerům, či hostům.

U hloubkových úprav na míru je třeba řešit akci s předstihem (1-2 měsíce), aby byla zajištěna výroba a tisk potřebných materiálů. 

Objednat si nás můžeš kam se ti zlíbí. ❤️ Jediné co nás zajímá je vzdálenost, podle které ti napočítáme cenu dopravy (8Kč/km) a konkrétní parametry daného místa, jako třeba:

  • Je místo v dopravní dostupnosti a je jak blízko můžeme zaparkovat?
  • Je na místě zázemí s dřezem pro umývání sklenic, nebo si máme přivést umývací pult? 
  • Je v místě přípojka na vodu, nebo si máme přivést sudy s vodou?
  • Je v místě elektrická přípojka? Jak daleko?
  • Jedná se o vnitřní, či venkovní akci?

A další detaily, které ovlivňují cenu a náročnost celé akce. Zvládneme i technicky náročné akce.

Na přání a po domluvě jsme schopni vyřešit prostor v téměř kterékoli lokalitě, ale naší doménou je zejména Brno a Morava. Tady spolupracujeme s různými podniky, ve kterých jsme schopni zařídit tvé akci azyl a doplňkovou nabídku v podobě jídla, nealkoholických nápojů, vína, drinků a dalšího. Když na to přijde, jsme schopní zařídit tvoji akci celou od A až po Z.

Ano a nesmírně nás to baví! V případě, že se máme před akcí sladit s cizím kuchařem, je třeba to řešit dostatečně dopředu. Nejčastěji ale spolupracujeme s výběrovou restaurací Akvárna, se kterou párujeme jídla s pivem pravidelně a jsme dokonale sehraní. Zařídit jídelní catering na akci pro nás není problém.

Ano, pořádáme i vlastní akce. Z pravidelných akcí jde zejména o CHCUpivo a zážitek, CHCUpivo a gastrozážitek. Krom nich (na které je třeba si předem zakoupit lístek) je možné navštívit i některou z našich veřejných akcí, nebo pop-up. Seznam akcí lze nejsnáze sledovat přes náš Facebook profil > Události.

Vše naleznete i na této stránce v sekci PROGRAM.

Pro akce na míru vyžadujeme splacení zálohy ve výši alespoň 50% ceny v momentu odsouhlasení finální verze akce. Zbytek zakázky je splatný ke dni proběhnutí akce. 

Umožňujeme platbu převodem, kartou i hotově. Pro firmy jsme schopni vystavit fakturu, při prvních dvou zkušenostech převodem/hotově a poté se splatností 7-14 dní. 

Nenašel/la jsi, co jsi hledal? Kontaktuj nás!

CHCEŠ BÝT V OBRAZE?
Sleduj nás na FACEBOOKU a INSTAGRAMU a dozvíš se o všech akcích a novinkách z první ruky.
Jsme v pohybu a neustále něco vymýšlíme, nenech si nic uniknout.


Sleduj hashtag #pivnirevoluce a sdílej pod ním svoje pivní zážitky!