fbpx

Potřebuješ cokoliv s pivem?
Řekni CHCUpivo a jsme celí Tvoji!

Vše co umíme dokážeme přizpůsobit na míru podle požadavků zákazníka a stvořit tak jedinečné pivní degustace. Zvládneme teambuilding, svatbu, firemní večírek, oslavu … Stačí říct!

Prohlédni si NAŠE DEGUSTACE a inspiruj se. Program a pojetí celé akce je individuální a umíme Ti ji do puntíku vymyslet či přizpůsobit – styl, podtácky, hry, výslužka s vlastní etiketou … Do akcí jsme schopni zapojit i naše partnery z řad gastronomie, nápojů, fotografie, hudby … a ušetřit tak spoustu starostí okolo.

Napiš nám na chcupivo@chcupivo.cz a společně to zvládneme!

Připravujeme podrobnou nabídku služeb a objednávkový formulář. Upgrade již brzy! 

Jaká máme piva?

Otázka, na kterou vždy dojde a tak ji zodpovíme rovnou. Při výběru piv nejsme vázaní žádnými smlouvami o odběrech a volíme podle našich znalostí a zkušeností s výrobci. Ze zahraničních piv odebíráme jen ty, které mají ideální kondici a nejsou poznamenaná dlouhým a nešetrným cestováním. Naše piva vybíráme velmi pečlivě!

Klasická piva

Česká piva odebíráme výhradně čerstvá. Chápeme, že v Česku mají tradici spodně kvašená piva a rádi rozšiřujeme obzory i zatvrzelým klasikům.

Netradiční piva

Pivní svět toho nabízí mnohem víc než 12° ležák. Rádi překvapíme výběrem nějaké pivní kuriozity, ale stejně tak dokážeme stvořit i navazující ochutnávku z různých stylů piva.

Vyjímečná piva

Piva, která v sobě mají příběh jako z románu. Taková, na kterých se správně podepsal zub času, nebo různé limitované verze. Držíme si znalost trhu a seženeme i pořádnou parádu.

Chceš být v obraze?
Sleduj nás na sociálních sítích a dozvíš se o všech akcích a novinkách z první ruky.
Jsme v pohybu a neustále něco vymýšlíme, nenech si nic uniknout.


Sleduj hashtag #pivnirevoluce a sdílej pod ním svoje pivní zážitky!

TVOŘÍME ZÁŽITKY