fbpx

Degustace jak je neznáš!

Ať jsi pivní amatér, nebo znalý gurmán – u nás si akci najde každý. Objev kouzlo pivního světa na našich degustacích, které pravidelně (některé i nepravidelně) pořádáme. Tyto akce jsou přístupné široké veřejnosti. Poznej naše programy a vyber si právě ten Tvůj.

Neformální večer plný piva a zábavy. Formou “školy hrou” Tě provedeme světem piva a možnostmi jeho chutí. Zažij pivo tak, jako nikdy předtím! Pro laiky i pokročilé.

Hýčkání chuťových pohárků na maximum! Párujeme piva s jídly z výběrových restaurací se vší noblesou. Akce jsou tématické a nejsou prvoplánové. Pro gurmány.

Staň se s námi znalcem a poznej pivo blíž. Naše akce jsou tématicky laděné, např. podle stylů, země, způsobu kvašení aj. Pro nadšence a gurmány všeho druhu.

Pojď se s námi bavit! Párty, herní večery a turnaje, volné ochutnávky, otevřené párování jídla s pivem, pubkvízy a další akce, které máme prostě rádi! Pro pozitivní lidi.

Hledáš dárek pro pivaře a nechceš “střelit vedle”? Daruj poukaz na naši degustaci! Vyber akci, která mu/jí udělá radost a my ti doručíme poukázku s věnováním.

Chceš být v obraze?
Sleduj nás na sociálních sítích a dozvíš se o všech akcích a novinkách z první ruky.
Jsme v pohybu a neustále něco vymýšlíme, nenech si nic uniknout.


Sleduj hashtag #pivnirevoluce a sdílej pod ním svoje pivní zážitky!

TVOŘÍME ZÁŽITKY