fbpx

pivní degustace, jak je neznáš!

Ať jsi pivní amatér, nebo znalý gurmán – u nás si akci najde každý.

Objev kouzlo pivního světa na našich degustacích ZÁŽITEK a GASTROZÁŽITEK, které pravidelně pořádáme. Nech se do ochutnávání vtáhnout po hlavě a prožij naše akce, které řídíme částečně neřízenou, zážitkovou formou.

Máme rádi školu hrou a netradiční přístup, takže nudit se na naší akci rozhodně nebudeš. Jsme empatičtí a rádi se věnujeme menším skupinám účastníků, abychom se mohli starat o každého rovným dílem a živili individuální přístup.  Tvoříme zážitky!

Pojď se o tom přesvědčit.❤️

ZÁŽITEK

749 KČ

na osobu

Neformální večer plný piva a zábavy. Dlouhou dobu laděný degustační program ve stylu “školy hrou”. Světem piva tě provedeme netradiční formou tak, abys ho pochopil/a a poznal/a dosud utajené možnosti jeho chutí. Zažij pivo tak, jako nikdy předtím! Pro laiky i pokročilé.

Dále v ceně: neomezená konzumace ležáku, dárek, degustační deník, něco k zakousnutí, slad k zobání a voda.

GASTROZÁŽITEK

1499 Kč

na osobu

Párování piva s jídlem ještě nikdy nebylo takové, jako nyní. Posuň se na vrchol gastronomického blaha a nech se rozmazlit promyšleným a netradičním degustačním menu, ve kterém snoubíme ta nejlepší piva s nejvybranějšími sezónními surovinami. Snoubení to bude hned dvojité – piva totiž párujeme jak k pokrmu, tak i přímo do něj! Jediné svého typu v ČR.

dALŠÍ PROGRAM

Nevybral/a sis? Krom našich pravidelných událostí pořádáme i další akce typu pop-up, účasti na festivalech a větší akce pro veřejnost. Poznej naše eventy a vyber si právě ten tvůj v našem PROGRAMU.

CHCUpivo A KVÍZ
Miluješ pivo? Rozumíš mu? Chceš vést svůj "drým tým" pivařů otázkami a úkoly, a zazářit na bedně vítězů? Přijď si s námi zakvízovat!
HLEDEJ
CHCUpivo A ČAMBURÍNU
Neznáš čamburínu? Chyba! Téměř zapomenutá návyková stolní hra, které jsme exkluzivními vlastníky. Pojď si zahrát něco nového, klidně na turnaj.
Hledej
CHCUpivo A ZÁBAVU
Pivní štafeta, beerpong a další opilecké hry našeho mládí, jen s rozdílem, že jsme už dospělí a zodpovědní, že? Vrať se s námi na střední, či vysokou.
HLEDEJ
CHCUpivo A FESTIVAL
Občas se do toho vrhnem fakt naplno a pořádáme megalomanské akce, koukni se jestli se něco neděje - to totiž nesmíš prošvihnout!
Hledej
Previous
Next

Stále hledáš? Člověče, ty budeš oříšek… tak co s tebou?

Víme! Pro tebe je rozhodně

Chceš dárkový poukaz?

Hledáš dárek pro pivaře a nechceš “střelit vedle”? Daruj poukaz na naši degustaci! Vyber akci, která mu/jí udělá radost a my ti doručíme poukázku s věnováním.
Koupit

prohlédni si reporty z akcí

Vzhledem k tomu, že součástí týmu je i ÚŽASNÁ a DECHBEROUCÍ FOTOGRAFKA ❤️ OKO LESA, tak se nám krom marketingu stará i o fotodokumentaci některých akcí. Podle času se snažíme psát co nejaktuálněji reporty z akcí a blog. Pročti si naše REPORTY a prohlédni fotografie, získáš o nás bližší představu.

Nejlepší ale je si nás zažít, to už ale asi chápeš. 🙂 

CHCEŠ BÝT V OBRAZE?
Sleduj nás na FACEBOOKU a INSTAGRAMU a dozvíš se o všech akcích a novinkách z první ruky.
Jsme v pohybu a neustále něco vymýšlíme, nenech si nic uniknout.


Sleduj hashtag #pivnirevoluce a sdílej pod ním svoje pivní zážitky!