fbpx

chceš se stát členem týmu?

Naše dveře jsou ti otevřené! Prohlédni si pozice, které aktuálně nabízíme. Nenašel jsi tu svojí? Možná jsme ji ještě neobjevili a potřebujeme právě tebe! Neváhej a napiš nám, hledáme zapálené lidi, co se nebojí promluvit.

BUĎ

PIVNÍ DEGUSTÁTOR

Aktuálně hledáme zaučené pivní degustátory, ale i pivní amatéry, avšak spolehlivé lidi – s dobrými vyjadřovacími schopnostmi (extroverty, herce, stand-up komiky…), a s touhou se podílet na něčem větším. U piva nám stačí Tvůj zájem! Zaučíme Tě a budeme se snažit, abys co nejdříve zvládl/a svou vlastní degustaci. Napiš nám a rádi Tě poznáme!

 • na pohlaví nezáleží
 • dobré vyjadřovací schopnosti
 • teamový duch
 • individuální

BUĎ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Hledáme spolupracovníky a obchodní zástupce do práce v zákulisí projektu, jednak pro CHCUpivo, tak i pro Degustační deník. Staň se součástí rodiny a pracuj s námi. Jsi komunikačně zdatný/á a zodpovědný/á? Máš obchodní schopnosti a smysl pro organizaci? Napiš nám a rádi Tě poznáme! Pro šikovní lidi nabízíme nadstandardní podmínky.

 • na pohlaví nezáleží
 • manažerské schopnosti
 • zapálenost a empatie
 • individuální

napiš nám

náš tým

Ahoj, jsme CHCUpivo!

Na počátku jsme byli tři – Matěj, Vendy a Happy. Tvoříme pevné jádro projektu, a to od samého začátku.

Náš tým, to je ale něco jiného. Jsou to lidé, se kterými se naše životní osudy propojily. Příběhy spolupráce, která přešla v přátelství a společnou myšlenku. Naše řady tvoří lidé z oblasti grafiky, IT, pivařů a spousty dalších oborů. Koho chceme opravdu vypíchnout je Jirka z industry_studio, který s námi srostl natolik, že se stal jádrem. Děkujeme ti a jsme rádi, že jsi v tom s námi!

Ti všichni jsou naše pivní rodina a my jim děkujeme, že jsou s námi. V týmu se to lépe táhne!

Pivu se aktivně věnujeme od roku 2015.
Máme bohaté zkušenosti s kompletním pivním servisem, znalost trhu, rozsáhlé kontakty a vědomosti v oboru.

BENEFITY CHCUpivo

tým

Táhneme za jeden provaz. Pomůžeme ti dotáhnout to kam až to půjde, stejnou pomoc ale čekáme i od tebe. Pořádáme teambuildingy a všichni jsme kamarádi.

Umíme naslouchat

Podporujeme kreativitu a umíme se za ni odvděčit. Máš nápad, jak CHCUpivo vylepšit? Rádi ho vyslechneme. Něco se ti nelíbí? Sem s tím, najdeme řešení!

online

Naše schůzky nejsou jen u piva. Krom kamenného zázemí provozujeme i online kancelář, kde využíváme moderní nástroje pro správu týmu a organizace práce.

Vzdělání

Naučíme tě vše, co budeš potřebovat. Učený z nebe nespadl, ale bez osobní iniciativy to nepůjde. Školení, exkurze, nástroje k sebevzdělávání jsou základ.

růst

Nadstandardní ohodnocení se odvíjí od tvých zkušeností a práce. Praktikujeme "otevřené vedení", navzájem se motivujeme k výkonům v rámci týmu.

Rozvrh

Jak často budeš k dispozici? To je jen na tobě! U nás je vždy nějaká práce, je jen na tobě, jak se s tím popereš. Krom akcí a porad je možné pracovat z domu.

20 20

od roku

a víc ochutnaných piv

100000

nápadů

Spolupráce

Líbíme se ti? Jsi podnik, společnost, nebo kreativec a přemýšlíš nad spoluprací? Napiš nám, sejdeme se a společně něco vymyslíme!

Pro tvou pivnici, či pivotéku jsme schopní nabídnout:

 • Poradenství s výběrem piva, cenotvorby, exkluzivity nabídky, marketingu apod.
 • Školení personálu
 • Re-branding, tvorbu marketingu a fotografie za pomoci našich externistů
 • Organizování našich akcí v tvém prostoru
 • Spolupráci při organizování pivních akcí pro veřejnost

CHCEŠ BÝT V OBRAZE?
Sleduj nás na FACEBOOKU a INSTAGRAMU a dozvíš se o všech akcích a novinkách z první ruky.
Jsme v pohybu a neustále něco vymýšlíme, nenech si nic uniknout.


Sleduj hashtag #pivnirevoluce a sdílej pod ním svoje pivní zážitky!